Erciyas Holding

Erciyas Holding, dünya çapında elliden fazla ülkede, 25 yılı aşkın süredir endüstri, enerji, bisiklet ve hizmetler olmak üzere dört ana sektörde faaliyet gösteren bir yatırım grubudur.

Erciyas Holding’in temelleri, 1989 yılında Ahmet Kamil Erciyas tarafından yenilikçi ve cesur bir vizyonla kurulan Erciyas Çelik Boru fabrikasına dayanmaktadır.

Bugün Türkiye’nin önemli yatırım gruplarından biri olan Erciyas Holding, yerel ve küresel pazarlardaki başarılarının yanı sıra, güçlü mali yapısıyla faaliyet gösterdiği pazarlarda zorlu bir rakip ve güvenilir bir iş ortağı olmaya devam ediyor.

Markalarımız

Erciyas Holding bünyesindeki şirketler ve markalarımız

Kariyer Olanakları

Erciyas Holding ve grup şirketlerindeki kariyer fırsatları ve açık pozisyonları inceleyebilirsiniz. İlgilendiğiniz pozisyon için KariyerNET sitesindeki ilanımıza başvurabilir ya da hr@erciyas.com mail adresi üzerinden özgeçmişinizi iletebilirsiniz.

Sosyal Sorumluluk

Hakime – Ahmet Erciyas Öğrenci Köyü (2015)

Hakime – Ahmet Erciyas Öğrenci Köyü, Kayseri’de bulunan Abdullah Gül Üniversitesi’nde yaptığımız katkılardan bir tanesidir. Türkiye’de çok fazla örneği olmayan öğrenci köyü, 16 binadan oluşan, 264 öğrenciyi barındıracak şekilde 36 bin metrekarelik bir alana kurulmuştur. Son derece modern ve çağdaş bir yaşam alanıdır.

Hakime Erciyas Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu (2012)

Hakime Erciyas Yabancı Diller Meslek Yüksek Okulu, Düzce Üniversitesi’nde yaptığımız katkılardan bir tanesidir. Vizyonumuz uluslararası alanda başarılı bir kariyer elde etmek isteyen yeni nesillerin farklı diller öğrenebilmeleri için kaynak sağlamaktır.

Erciyas Ailesi

Hep zoru ve dünyada ilkleri başarmış bir takım olmaktan gururluyuz!

#NextGeneration Staj Programı

Geleceği şekillendiren ve yaratan öncü grupların arasında yer alan Erciyas Holding, #NextGeneration Staj Programı ile siz gençlere potansiyelinizi keşfetmek ve geliştirmek için bir fırsat sunuyor.

Alanında uzmanlaşmış çalışan kadromuz ile beraber staj süreniz boyunca liderlik vizyonumuz altında kurum kültürümüzü, kurumsal yapımızı ve iş yapış biçimimizi deneyimleme fırsatı yakalayacaksınız. Bunun yanı sıra farklı projeler geliştirme fırsatınız da olacak.

Sende kariyerine güçlü bir adım atmak için özgeçmişini hr@erciyas.com’a gönderebilirsin.

“Erciyas Holding Ailesi’nin bir üyesi olmak, stajyer olsanız bile, takım üyelerinden birisin, görev aldığın departmanda sorumluluk alabilirsin demek. Ayrıca, insanların sıcakkanlı ve yardımsever yaklaşımlarını görme fırsatını yakalayabilirsin. İşte bu yüzden Erciyas, kariyerime başlamak için mükemmel bir yer.”

Mina Başatlı – İnsan Kaynakları (2018)
Koç Üniversitesi – Uluslararası İlişkiler/ İşletme 3. Sınıf Öğrencisi

“Erciyas Holding’teki stajım boyunca, çalışanların sıcakkanlı yaklaşımlarını deneyimleme, iş planı dahilinde nasıl organize çalıştıklarını gözlemleme fırsatım oldu. Kariyer hayatımın ilk gözlemleri için doğru yer seçmişim.”

İrem Yılmaz – Satış & Satınalma (2018)
Yeditepe Üniversitesi – Endüstri Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi

“Erciyas Holding Ailesi’nin bir üyesi olmak; bana iş hayatında nasıl sorumluluk alabileceğimi, bir ekip içinde nasıl çalışabileceğimi, ofis ortamında da nasıl aile gibi olunabileceğini öğretti. Erciyas, kariyerime yeni bir adım atmak için harika bir yer.”

Anıl Kömürcü – Satış (2018)
Yeditepe Üniversitesi Endüstri Mühendisliği 3. Sınıf Öğrencisi

“Erciyas Holding gibi başarı odaklı ve vizyoner bir şirkette staj yapmak, iş hayatının dinamik yapısını gözlemlemek ve anlamak için harika bir deneyimdi. Bana bu fırsatı tanıyan İnsan Kaynakları ve Finans ekibine çok teşekkür ederim.”

Selen Şeneser – Finans (2018)
Haliç Üniversitesi İşletme 3. Sınıf Öğrencisi

“Erciyas Holding’teki staj sürem boyunca İş hayatının kişileri disipline eden tarafının olduğunu keşfettim. Her çalışan bir plan çerçevesinde çalışıyor ve bunu zamanında tamamlamak için çabalıyor. Bunun yanı sıra, eğitim hayatımda edindiğim teorik bilgileri pratik yapma fırsatı yakalamış olmak harika bir deneyimdi. ”

Samed Demir – Satınalma (2018)
Sabancı Üniversitesi İşletme 4. Sınıf Öğrencisi

Sayılarla Erciyas Holding

0

Üretim Tesisi

Erciyas Çelik Boru – Düzce: 1 Fabrika
Özbal Çelik Boru – Mersin: 1 Fabrika
RC Endüstri Vagon – Hendek: 2 Fabrika
RC Endüstri Vagon – Sivas: 2 Fabrika
Bimaş Bisiklet – İzmir: 1 Fabrika
Rüzgar Santrali – Balikesir: 1 Tesis

0

Beyaz Yaka

0

Lokasyon

İstanbul
Düzce
Hendek
Sivas
Mersin

İzmir
Balıkesir
Amsterdam
Barcelona

0

Mavi Yaka

Erciyas@Social

Bu hata mesajını yalnızca WordPress yöneticileri görebilir

Hata: Hiçbir akış bulunamadı.

Bir akış oluşturmak için lütfen Instagram Akışı ayarlar sayfasına gidin.

keyboard_arrow_up